Scisoft.cz. Webdesign - ČR, Praha, Plzeň, České Budějovice.

Webdesign

Tvorba www aplikací, redakční systémy, optimalizace webu
tel: 602 933 740
email: infoscisoft.cz
V našem portfoliu najdete
  • Rozsáhlé databázové webové prezentace s komplexním redakčním systémem
  • Dynamické interaktivní firemní weby
  • Portály
  • Jednoduché statické stránky

Scisoft webdesign

Scisoft webdesign je moderní webové studio zaměřené nejen na kvalitní design, ale i maximální dostupnost, návštěvnost a rentabilitu webu.

Webdesign . Programování . Reklama

Scisoft.cz webdesig CR - vysoká návštěvnost v ceně
Profesionální webdesign

Víte proč se na weby Vaší konkurence nikdo nedívá ?
Jsou ošklivé? Nikoho nezajímají? Nebo je prostě nelze najít? Třetí možnost je správně. Jejich majitelé se příliš pozdě začali zajímat, odkud jim vlastně budou přicházet návštěvníci. Někteří pak platí desetitisíce ročně za přednostní umístění na nějakém portálu, jiní již investici do webu odepsali a ponechali jej svému osudu. Přitom však existuje levné a velmi efektivní řešení - pro odborníka není problém zajistit přednostní umístění webu ve výpisu vyhledávacích služeb, jako je například Google. V praxi je tak možné zajistit desítky, v některých případech i stovky návštěvníků denně.

TOPlist - audit návštěvnosti webových stránek
Zbytečné weby
Podívejte se na statistiku návštěvnosti Toplist třeba pro stavebnictví. Již při studiu třetí strany získáte dojem, že si web neprohlíží ani management dané firmy.
Google
Odhad návštěvnosti z Google pro vybrané termíny
SpojeníHledání/den
Plastová okna420
Byty360
Pojištění 210
 Více ...
Rentabilita
Jsme schopni z nezávislých zdrojů poměrně přesně odhadnout budoucí umístění Vašeho webu na adekvátní klíčová slova, stejně jako odvodit jeho předpokládanou návštěvnost. Ještě před podpisem smlouvy se tedy dovíte, jaký užitek Vám web přinese. Budete tedy moci posoudit, jak a kdy se vrátí investice, kterou do něj vložíte.
Google
Výhled
V České Republice využívá internet asi 2 700 000 obyvatel. Jedná se o 170% nárůst za období let 2000 -2004. Abychom dosáhli průměru Evropské Unie, musí se počet uživatelů ještě zhruba zdvojnásobit.
Zdroj: Internet World Stats

Nyní udělejte malý experiment: srovnejte, co ví Google o webu Scisoft s tím, co je mu známo o stránkách některých velkých firem jako je například Bramac. Tato firma rozhodně nemusela na poplatcích za webdesign a výrobu svého webu šetřit, přesto její web pro vyhledávač existuje jako prázdná skříňka bez jakéhokoliv obsahu. Podobně "neviditelných" webů jsou na českém internetu tisíce.

Udělejte ještě jeden malý pokus a zeptejte se vyhledávače, co ví například o spojeních Optimalizace webu či Tvorba webu. Nyní již pravděpodobně víte, že pro Váš web zajistíme opravdu nadprůměrnou návštěvnost. Tato návštěvnost je v podstatě bonusem zdarma - naše ceny jsou podobné nebo nižší než ceny web design ateliérů, schopných zhotovit webové stránky na podobné grafické a technické úrovni.

Další informace: Optimalizace webu (SEO)  |  Optimalizace pro vyhledávače - reference  |  Google

Technologie (ne)jsou důležité

Možná Vás trochu zarazilo, proč jsme zatím nezmínili technologie, které používáme. Věříme totiž, že konkrétní technologie nejsou důležité. Důležitý je pouze jejich přínos. Pokud pro webdesign a tvorbu webu používáme pokročilé formátování pomocí CSS, je to proto, že se výrazně zlevní budoucí údržba webu, který si navíc bude možné prohlížet i na displeji moderního mobilního telefonu. Podobně bychom mohli rozebírat přednosti Php, MySQL atd. Pokud jste webdesigner či Vás použité technologie z nějakého důvodu zajímají podrobněji, jistě naleznete dostatek informací ve článcích, které jsou součástí tohoto webu.

Další informace: Tvorba webu - konverze  |  Jaký web potřebujete  |  Časté chyby  |  Tvorba internetových stránek (reference) Tvorba webu - O nás  | 

Návštěvnost je jistě zajímavá, ale ...

... rozhodující jsou zakázky. I malý detail ve formulaci textu může někdy znamenat opravdu hodně. Budete-li potřebovat otestovat různé verze nabídky, nainstalujeme Vám do webu speciální kód, který bude přesně měřit, jak dlouho si návštěvníci prohlíží stránku s určitou verzí textu. Žádoucí trend tak zachytíte dříve a přesněji, než pokud budete vyhodnocovat změny v počtu objednávek. Tento postup je vynikající i pro předběžný odhad účinnosti reklamy šířené jiným způsobem.

A navíc

  • rozsáhlý legální katalog webové grafiky
  • kompletní servis - umístění stránek na internet, údržba webu
  • drobné úpravy webu zdarma po dobu 12 měsíců od jeho předání
  • poradenství s internetovým marketingem a strategií Vaší firmy na internetu
  • podrobné statistiky návštěvnosti
Tvorba www stránek nemusí být složitá - snadná tvorba www stránek s redakčním systémem. Chcete strávit dovolenou v chatkách na břehu Lipna? Navštivte web chaty lipno a vyberte si. chov želv Prague Guide
XHTML 1.1     © 2004 Scisoft